Uygun / Ucuz  Web Tasarım

Uygun / Ucuz Web Tasarım

 

Yazılım, tasarım ve kurulumu hazır hale getirilmiş web sitelerinde insan emeğine nispeten daha az ihtiyaç duyulur ve bu yüzden daha ucuzdur. Genellikle kurulumdan sonra menüler, sayfalar ve içerikler için zaman harcanır. Harcanan bu zamanı da minimuma düşürmek için yönetim paneli gelişmiş düzeydedir. Mail entegrasyonları ve kurulumları panel üzerinden yapılmaktadır. Böylece Cpanel gibi kullanımı karışık alanlara web sitesi sahipleri girmek zorunda bırakılmaz. Paket web siteleri her zaman özel web sitelerinden daha kalitelidir, çünkü özel web sitesi projeleri bittikten sonra geliştirilmez. Paket web sitelerinde ise tüm ekip bir ürünü geliştirmek için yoğunlaşır. Geliştirilen yeni modüller, tasarımlar ve seo özelliklerinden mevcut müşteriler de faydalanır. Böylece altyapısı eskiyen rakip siteler Google'da sıralama kaybı yaşarken otomatik güncellenen paket siteler her zaman yeni kalır.

Gerçekçi konuşmak gerekir! 

Hem çok sayfa olsun hem de çok ucuz olsun derseniz gerçekçi olmaz. Kaliteli bir web sitesi ortaya konulabilmesi için üstünde zaman harcanıp, her sayfa için belirli bir zaman üzerinde çalışılmalı. Zaman, her daim maliyeti artırıcı bir şeydir. 

Peki fazla paralar verilince web sitem kaliteli mi olacak? Ödediğiniz fiyatlar sadece bir web sitesi yapmayı garanti ediyorsa çok düşük bir fiyatla da sahip olabilirsiniz. Amaç Google’da arama motorunda üst sıralarda yer almak ise uzmanlaşmış bir web tasarım kadrosuna ihtiyacınız var demektir. Özetle, kalitesiz bir web sitesi ucuz web sitesi olmak zorunda değildir.

Telefon Ara
Google Seo, Web Tasarım, Web Dizayn, Seo, Seo Fiyatları İçin whatsapp Yaz